- Italská
- Pizza
- Evropská
Rud's pizza - Vršovice
Rud's pizza - Vršovice Hodnocení & recenze
Tomáš
Před 4 dny
Vždy, když si chci dát pizzu, u který budu mít jistotu, že bude výborná, tak objednávám jedině odsud! Pizza vždy skvělá a poctivá, jen občas zapomenou na omáčku, ale to se dá odpustit :)
- Mexicana Deluxe 40 cm🌶️🌶️379 Kč
Andrej
Před 1 měsícem
Nejlepší pizza co jsem kdy jedl
- Šunková 30 cm289 Kč
Veronika
Před 1 měsícem
good
- Five Cheeses 30 cm🥦289 Kč
- Rud's Special 30 cm309 Kč
Lukas
Před 1 měsícem
Najlepšia pizza akú som doteraz jedol 👌 T
Jan
Před 1 měsícem
jedna z nejlepších pizz, jaké jsem měl v poslední době. Líbí se mi, že mají tlustější těsto, což už se většinou nedělá.
Libor
Před 2 měsíci
Vše ok :)
Vladimír
Před 2 měsíci
Perfektní jako vždy :)
Yuliia
Před 3 měsíci
Děkuji
Adriana
Před 3 měsíci
Nejlepší pizza co jsem kdy jedla
Dominik
Před 3 měsíci
Výborné
Daniel
Před 4 měsíci
Top
Daniel
Před 4 měsíci
Top
březovská
Před 4 měsíci
diky rudo moc dobry
Martina
Před 5 měsíci
Pizza vyborna, ale az prilis velke okraje, vacsinou ich nejeme, takze odpad bol znacny.
Petr
Před 6 měsíci
Skvělá pizza! 🍕🍕
Jakub-
Před 6 měsíci
Nejlepší pizza co jsem kdy jedl !!!
Martina
Před 6 měsíci
Nejlepší pizza, moc děkujeme ❤️
Aleš
Před 6 měsíci
naprosto užasná pizza.maximalní spokojenost s pizzerii:)
Jan
Před 6 měsíci
Jako jestli mi má vozit jídlo takový člověk co přijel dnes tak to už si tu radši objednávat nebudu přijel bez pozdravu pomalu mi ani nerozuměl no otřesný člověk
Jakub
Před 7 měsíci
Ta pizza je absolutní bomba proste
Štěpán
Před 7 měsíci
mega dobre
Diana
Před 7 měsíci
Kurýr bomba
David
Před 7 měsíci
Vše bylo moc dobré!
Gabriela
Před 7 měsíci
Mňam !!!!!
Martin
Před 8 měsíci
pokud máte rádi mastnější pizzy plné ingrediencí, tohle je dobrá volba.
Miriam
Před 1 měsícem
Bohužiaľ sme nedostali cesnakový dip a na slaninovy fakt chuť nebola
Marek
Před 1 měsícem
Kraje trochu nedopečené, syrový dip trochu hořký. Pizzy chuťově dobré.
Norman
Před 3 měsíci
Dobrá pizza akorát okraje byli připálené.
-Dunar
Před 4 měsíci
Pizza vynikající, ale už po několikáté se mi stalo to, že mi dorazila shrnutá na jednu stranu.
Jan
Před 5 měsíci
Zaplatil jsem za 3x česnekový dip. Dostal jsem 1x česnekový dip. Není to poprvé co jsem dipů dostal málo, nebo žádné. Pizza i dip je skvělý o to víc mě mrzí, když mi dip chybí.
