- Burgery
- Fast Food
- Americká
- Tier 2
Turbo Burger - Kladno
Turbo Burger - Kladno Hodnocení & recenze
Siniša
Před 4 měsíci
Doručovatelka byla moc milá!
David
Před 5 měsíci
Cením ze i takhle pozdě večer se člověk může najíst aniž by musel vařit, bylo to výborné
Wolfblitz
Před 6 měsíci
Nejlepsi Burger který jsem kdy měl a kurýr byl velice ochotný a milý.
Majkl7086
Před 7 měsíci
hamburger na postel dokonalý šťavnatý všechno co bych očekával
Ondřej
Před 4 měsíci
Jako burger super, ale přejmenujte se na Slymejš burger. 2 hodiny to trvalo.
Ondřej
Před rokem
Pecka, prostě wow. Suprově zabalené. Mraky masa, fakt jo. Houstička trochu sušší, ale jinak zbytek hamburgeru v pohodě. Hranolky by chtěli vyndat z friťáku o půl minuty dříve. Suma sumárum, paráda.
Ondřej
Před 6 měsíci
Na Kladno je to super jídlo.
Jakub
Před 1 měsícem
Měl bych dotaz na provozovatele... 1) Co děláte pro to, aby se zlepšila doba doručení a proč v posledních měsících trvá doručení vždy přes dvě hodiny. Jinak Burger průměrný. neurazí ani nenadchne.
Martina
Před 1 měsícem
Chicken strips v burgru nejsou z kuřecích prsou, prefabrikat ze slepeneho strojně a chemicky odděleného masa chutnajiciho jako pěnová houba jinak řečeno nuggets, opravdu velky hnus :-(( škoda
Johana
Před 7 měsíci
Jidlo dobre, jen trvalo 2 h nez bylo doruceno.
Petra
Před 4 měsíci
čekat dvě hodiny na objednávku je fakt přehnané.
Petr
Před 4 měsíci
Tento podnik se velice zhoršil za poslední roky. Vždycky jim doručení trvalo déle ale 2 hodiny, to je fakt masakr, navíc jídlo bylo studené a ani je nenapadlo se omluvit…
Klára
Před 4 měsíci
Čekací doba je šílená. 2x objednáno a 2x přišlo studené.. Je to škoda.
David
Před 5 měsíci
Po po dvou hodinách jsem se dockal, nicméně hranolky s čedarem a slaninou byly bez čedaru a bez slaniny.
-
Před 4 týdny
Dlouhá doba doručení………
Lukáš
Před 2 týdny
z plánovaného doručení 85 minut bylo najednou 124 minut. jídlo samozřejmě dorazilo vlažné skoro až Studené smažák byl již jak beton.
Vova
Před 1 měsícem
🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Artem
Před 1 měsícem
Neobdržel jsem svou objednávku, prosím o vrácení peněz.
Daniel
Před 1 měsícem
Objednane jidlo s dovazkou od foodory, ktere nikdy nebylo doruceno a penize strzeny bez navratu. Je to skoda, jelikoz jsme z restaurace objednavali velice casto z jineho profilu…
Václav
Před 2 měsíci
V Devils burgerů chyběli jalapenos papričky a hranolky byli tvrdší než stůl na kterém jsem jedl večeři, přesmažené jak blázen. Doručení a cibulové kroužky v pořádku.
Martina
Před 3 měsíci
Přijelo za 3,5h. Nikdo nezavolal, že by se omluvil. Dodání mělo být do 89 minut. Houska spálená. Co mi přijde absurdní, že kurýr měl v autě najednou 7 objednávek - to nemohlo přijet teplé ani zazrakem
Aneta
Před 3 měsíci
dlouhé čekání + restaurace nebere telefon (takže člověk ani neví zda se dočká a kdy) jídlo dorazilo nejen pozdě ale i studené
Jan
Před 4 měsíci
Burgr vcelku ok, ale čekat na něj přes 2 hodiny když jsou 4km daleko a dostat k tomu pár hranolek a ještě studené je docela trapas. Taky nechápu proč nenabízejí dipy k hranolkám? K pizze je nabízejí.
Václav
Před 5 měsíci
chyběli či ulice kroužky v počtu 5ks
Katka
Před 5 měsíci
Čekat na jídlo přes 2 hodiny je vrchol
Lukáš
Před 6 měsíci
Na jídlo jsme čekali více jak 3,5 hodiny, museli jsme se 3x připomínat přímo turbo burgeru. Poprvé se zdá že i naše objednávka byla ztracena, dokud jsme se nepřipomenuli
Matěj
Před 6 měsíci
Čekání přes 2h+ zapomněly dodat přikoupené hranolky navíc.
Jiří
Před 8 měsíci
Mastné a chuťově zcela zklamání. i mekáč je lepší. znovu už neobjednám.
Šarlota
Před 7 měsíci
Čekala jsem 3 hodiny.
Tereza
Před 10 měsíci
Dostala jsem spálený studený burger