- Fast Food
- Turecká
- Kebab
- Východní
- Fast Food
Istanbul Kebab
Istanbul Kebab Hodnocení & recenze
-
Před 3 měsíci
super velká porce
- Kebab talíř se zeleninou215 Kč
Ruby
Před 5 měsíci
požádala jsem o extra omáčku a dostala jsem extra extra. výborné jídlo 5/5!
- Kebab talíř s hranolky235 Kč
Tereza
Před 8 měsíci
Luxusní! Už budu objednávat jen tady
- Dürüm klasický199 Kč
Ladislav
Před 9 měsíci
všechno bylo na jedničku - příště jen přibalit více ubrousků
- Dürüm speciál249 Kč
- Pepsi cola49 Kč
Martina
Před 11 měsíci
Výborný
- Kebab se sýrem, olivami a feferonky209 Kč
- Kebab speciál215 Kč
- Dürüm klasický199 Kč
Tereza
Před 3 týdny
kebab úplně studený. nevim, zda je to chyba restaurace nebo kurýra
Věra
Před 3 měsíci
Jidlo bylo chutné,v pořádku. Jen mi nebylo doručeno pití,dle objednávky...
Martin
Před 3 měsíci
nejradši bych chtěl vrátit peníze
Tereza
Před 3 týdny
Mirinda nepřišla 🫤
- Dürüm klasický199 Kč
Dominik
Před 9 měsíci
Tohle se moc nepovedlo. Připálená tortilla, ve které jsem si místo masa navíc připlatil nejspíš cibuli navíc. Na druhou stranu jsem dostal jako dárek do durumu kolečko olivy asi jako kompenzaci.
marek
Před 10 měsíci
Hranolky gumové, bez známky soli.
Jiří
Před 2 měsíci
cena neodpovídá zakoupenému produktu,studené jako by se to ani nezapekalo v grilu a nebo to bylo přes 40 minut někde v chladu,bez chuti...čekací doba hodina
Anna
Před 3 měsíci
Ty hranolky nejsou vůbec hotový, chceme nový díky
Ruby
Před 5 měsíci
Objednávka přišla po hodině a půl studená. Bohužel za to nemůže restaurace ale foodora. Jen informuji ať si na to dáte pozor že se to může bohužel stát. Jinak je restaurace výborná.. Jen foodora...
Pavel
Před 6 měsíci
V durumu byla jen chilli omáčka tak že se to nedalo pomalu pozřít. Extra omáčka též nebyla vůbec cítit.
Saša
Před 6 měsíci
Nekompletní objednávka, a to co poslali bylo špatně. Objednal jedno, dostal něco jiného. A pak vrátí jen půlku peněz

