rider-banner-icon
     
  • Světová
  • Evropská
  • Česká

Šmak české kuchyně - Arkády Pankrác

rozvoz
Hodnocení 4.5 z 5 hvězdiček, 500+ recenzí
Na Pankráci 86
Zuzana20. 4. 2026Jídlo dobré, dávám si vždy, když chci mít jistotu, že s pochutnám
Jakub21. 3. 2026Ještě výrazně chutnější, než jsem doufal. Fakt bomba za tu cenu! 💚
Ni19. 11. 2025nejlepší holandský řízek v Praze
Ivo11. 11. 2025jídlo bylo studené přes vše že objednávku jsem vytvořil 12:34 h. a byla doručena s hodinovým zpožděním. Aspoň vím že příště objednávku přes podporu zruším a chápu že doprava může být ucpaná
Lukáš10. 11. 2025jídlo výborné ♥️😇 jen kurýr nezdravil a byl takový divný.🫣
Thu22. 6. 2026Příloha byla málo slaná - brambory a bramborová kaše
Zdenka2. 6. 2026Nebylo špatné ale už si znovu nedám :)
Martina8. 10. 2025Přírodní karbanátky chuťově vynikající, ale trochu tuhé
Václav19. 9. 2025Vždycky dobré.
Alexandr23. 4. 2026smak vzdy dobry
Dav9. 4. 2026Dobrá porce i chuť
Jana10. 6. 2026Ke smaženému sýru nepřišla ani jedna tatarská omáčky. :(
-25. 1. 2026Brambory byly lehce oschle a gumové, jinak maso a kvetak v poradku
Stanislava13. 12. 2025Jidlo bylo v pořádku,jen 2 ks chleba,které jsem si objednala ke guláši nepřišlo a místo toho byl 1 rohlík .To mi vadilo
Martina19. 11. 2025Místo brambor.kaše přišel bram.knedlik,mazlavý,opatlaný zelím a něčím co asi původně byla šťáva k masu,teď zředěná do jakéhosi vepř.vyvaru.Zapeč.br. v pořádku,až na to, že obojí bylo total.studene.
Iveta21. 6. 2026chybi tatarska omacka a cas byl uz na me dlouhy, ikdyz jsem dala -10kc, ze bude doruceni pomalejsi, ale stale se navyšoval cas.
Natalie3. 5. 2026taková lepší,,nemocniční "večeře bohužel :( alla bramborová kaše z pytlíku není bramborová kaše....mělo by se to aspoň přesně definovat když už 🧐 no za mě poprvé a naposled..
Michaela28. 3. 2026Jídlo nebylo moc chutné, chyběli příbory.
Růžena20. 1. 2026Bramborová kaše byla tekutá,snad naředěná vodou, absolutně bez chuti. Objednávám po několikáte,,ještě jsem takovou kaši nikdy neměla z této restaurace.
Kristýna25. 6. 2026V objednávce dorazily jiné položky! Místo objednaných zámeckých brambor hranolky, navíc ještě totálně seschlé, které nebyly k jídlu.
Jarka9. 6. 2026nejhorší objednávka po půl hodině čekání napsali,ze nemají jedno jídlo, mela jsem zaplacené prioritní doručení a čekala jsem 90 minut hrůza
Zdenka28. 5. 2026Dostala jsem místo bramboráku bramborovou kaši…
Antonin7. 10. 2025Řízek nedopeceny, syrový.
Kateřina25. 5. 2026Brambory byli nechutně přesolené a nechutně mastné! Ještě se mi nestalo, abych jedla zapečené brambory s buřtem. Má poslední objednávka z tohoto podniku!
Nikola6. 5. 2026Jeden vývar byl prázdný, zřejmě se vylil cestou kurýrovi.
Tomáš2. 5. 2026Přesušené hranolky ne čerstvé...Vše bez popisku , tatarka Špak v sáčku taky strašná.Jedno ze 3 jidel se nedalo jíst.
Lubomír29. 4. 2026Poslali jste mi o jídlo míň, jeden bramborák chyběl!
Václav9. 3. 2026Vždy byl kuřecí plátek s omáčkou, nyní bez omáčky. Suché.
Lukáš7. 4. 2026Kurýr mi tvrdil že nemá kde zaparkovat i když u baráku byla volná místa na zaparkování . Pro jídlo jsem si musel dojít i presto že jsem měl vynasku až ke dveřím. Nevhodné chování kurýra je pres caru..
Jakub16. 3. 2026Hrůza děs hranolky tvrdý jak kámen a játra podstatě taky
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday10:0020:00

Poskytovatel doručení

foodora kurýr

Poskytovatel služby

Název: BILBO šmak s.r.o.

IČ: 25025228

Telefonní číslo: +420725920550