rider-banner-icon
     
Pavel18. 12. 2025Výborný jídlo, doporučuji všem. 🤌🏻✅👍
Anna17. 8. 2025Luxusní burger
Lukáš6. 1. 2026Dostal jsem půlku vrchní bulky. Druhá asi utekla
Pavel16. 12. 2025Dříve jsem měl tento podnik rád, ale teď to není moc dobré a ceny vysoké.
Lucie11. 1. 2026Vynikající, kdyby jídlo nepřišlo úplně ledové.
GYPSY11. 7. 2025Hodně přesolený žádná chuť vyhodil jsem snědl jsem jen hranolky za tu cenu extrém
Sunday23:0023:30