rider-banner-icon
     
  • Česká
  • Denní menu

Kozlovna Beroun

rozvoz
Hodnocení 4.5 z 5 hvězdiček, 500+ recenzí
Na Ostrově 3/15
Irena19. 6. 2026Jídlo super, rychlé doručení
Monika30. 5. 2026Rychlé, milé, ochotné a výborné 😋
Martina17. 10. 2025výborné, doporučuji
Kristýna28. 8. 2025Jídlo vždy dostanu teplé, čerstvě připravené, chutné a rychle doručené. Určitě doporučuji 😊🤤👌🏼
Marek15. 3. 2026Jídlo bylo už chladnější, ale jinak OK.
Dominik13. 11. 2025Svíčková výborná, fakt super. Dezert spíše průměr, nicméně fakt dlouho jsem neměl tak dobrou svíčkovou
Mirka27. 1. 2026polievka bola ako kasa, zeli strasne kysle a posobilo ako jednolista hmota, knedliky chutovo super, ale obrovske - preferovala by som radsej dva a viac tvarohu
Jakub1. 8. 2025Topinky k tataráku se prakticky nedali ukousnout. Jinak tatarák naprosto skvělý. Oba
Věra28. 12. 2025Zklamaly me šťouchané brambory k řízkům. Nikde nebylo uvedeno že v nich bude kmín. Přehlušil totálně chuť brambor, ještě byl úplně všude takže se nedal ani vybrat (byl polodrcený). Hnus.
Mária10. 12. 2025Tatarák bohužel samá worchester omáčka, kroužky cibule jsem nepochopila. Strašně mastné topinky, bohužel jsem omylem objednala 2x, kuřecí vývar tak nějak šel.
Michal26. 11. 2025Kozlovnu jsem vždycky bral na oběd (denní menu) jako dobrou volbu, ale v poslední době šla kvalita hodně dolů. Masová směs hodně přesolená. Španělsky ptáček - maso, knedlíky OK, omáčka bez chuti.
Martina28. 5. 2026salát neodpovídá ceně, složení salátu chudé, nevypadal čerstvý a byl bez rajčat, oliv málo a maso bylo příliš kořeněné, bagetka hodně ztvrdlá,která se k tomu vůbec nehodila.
-18. 9. 2025dorazilo studené
Miloš16. 3. 2026Dnes nám přivezli totálně na uhel černé spálené lasagne a pstruha, který v té krabičce vedle měsíčku citrónu vypadá jako jeho menší brácha... Nejhorší jídlo, co jsem si kdy objednal.
Podzimek13. 2. 2026Jindy je jídlo skvělé, ale dnes jsem si dal guláš a byl příšerný. Chuť byla kysela a mdlá. I knedlíky se moc nepovedli.
Martina19. 12. 2025chybi cele 1 jidlo! to jsme fakt nastvana.
Michaela13. 12. 2025smažák se nedal sníst jak byl tvrdý obalený asi 8x ve strouhance. Kurýr extrémně nepříjemný.
Ondřej10. 12. 2025Obrovský hnus nedoporučuji
-14. 11. 2025Úplně suché, maso nikde a rýže úplně na kaši.
-31. 10. 2025plavalo v hrozně v oleji
Jana26. 7. 2025Polévka výborná,tatarák doufám taky,ovšem nevím jak si ho mám dát na topinku s česnekem když jste mi poslali suchej chleba neopecenej.za to opravdu moc děkuji,objednávám si zde často ale teď naposledy
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday11:0020:30
Sunday11:0020:00

Poskytovatel doručení

foodora kurýr

Poskytovatel služby

Název: PUBZIP s.r.o.

IČ: 04437284

Telefonní číslo: +420602620564